هرجا و هر زمان، از دامپزشک آنلاین مشاوره تصویری بگیر!

مشاوره دامپزشکی آنلاین با بهترین دامپزشکان ایران با امکان ویزیت آنلاین
تصویری و متنی در هرلحظه با اپلیکیشن ازپزشک

هرجا و هر زمان،از دامپزشک آنلاین مشاوره تصویری بگیر!

 دامپزشکی شبانه روزی آنلاین در سامانه ازپزشک

در خدمات دامپزشکی شبانه روزی آنلاین، شما به راحتی می توانید با دامپزشکان با تجربه، یک مشاوره نوشتاری یا چتی، صوتی و حتی تصویری داشته باشید. علاوه بر آن، دریافت خدمات دامپزشکی در منزل برای حیوانات خانگی، فرصت دیگری برای استفاده از خدمات سامانه ازپزشک است. برای این کار کافیست ، اپلیکیشن بیمار ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و از خدمات دامپزشک آنلاین بهره ببرید. شاید نگهداری از حیوانات آسان به نظر برسد اما این خیال غلط است و نگهداری از حیوانات خانگی و اینکه بتوانید واقعاً یک صاحب حیوان خانگی مسئولیت پذیر باشید می تواند دشوار و سخت باشد.

در ویزیت دامپزشک آنلاین، شما به راحتی می توانید با دامپزشکان با تجربه، یک مشاوره نوشتاری یا چتی، صوتی و حتی تصویری داشته باشید. علاوه بر آن، دریافت خدمات دامپزشکی در منزل برای حیوانات خانگی، فرصت دیگری برای استفاده از خدمات آنلاین سامانه ازپزشک است. برای این کار کافیست ، اپلیکیشن بیمار ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و از خدمات دامپزشکی برای حیوان خانگی خود بهره ببرید.

ویژگی ها و امکانات استفاده از اپلیکیشن دامپزشک آنلاین

 پروفایل پت خود را بسازید!

در اپلیکیشن ازپزشک میتوانید یک پروفایل ویژه برای پت خود با مشخصات او بسازید و حتی حساسیت های حیوان خانگی خود را درج کنید.

ویزیت دامپزشک آنلاین حیوانات خانگی

همواره میتوانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک با دامپزشک خود مشورت کنید و بهترین راهکار های درمانی و سلامتی پت خود را به کار بگیرید.

پرسش و پاسخ های روتین با دامپزشک آنلاین

با استفاده از ماژول ویزیت صوتی یا چت میتوانید در 24 ساعته شبانه روز راجع به بیماری ها یا مشکلات پت خود با بهترین دامپزشکان ازپزشک ارتباط بگیرید.

دامپزشک خبره هستید؟

جامعه حیوانات خانگی منتظر مشاوره تصویری با شماست.

1 +
پت مراجعه کننده تا امروز​
1 +
دامپزشک ثبت شده در ازپزشک​
1 +
رضایت مراجعه کنندگان​

با دانلود اپلیکیشن ازپزشک، نگران مشکلات و جابجایی حیوان خانگی خود نباشید سریع و راحت با دامپزشک خود مشورت کنید.

اندروید

IOS